Yarışmalarımız

Yarışmalarımız

YETENEKLİ GENÇ ADIMLILAR; Öğrencilerimiz arasında geleneksel olarak düzenlediğimiz YETENEK YARIŞMASI 2019 Şampiyonu Taha Furkan ÇAKIR oldu. Yeteneklerini gösteren beş finalist öğrencilerimiz hünerlerini sergilediler. Yarışmamızda taklit, ses yetenek, piyano gösterisi ve en kısa sürede su içme gösterileri yapıldı. Programda Taha Furkan Çakır birinciliği, en kısa sürede iki adet pet şişe suyu içerek kazandı.
PAINTBALL TURNUVASI: Öğrencilerimizin psiko sosyal ve arkadaşlık ilişkilerini yakından ilgilendiren sosyal etkinliklerimizden biri olan Geleneksel Paintball Müsabakalarını gerçekleştirdik.
Samsun Adventure Eğlence ve Etkinlik Merkezi’nde kahvaltı ile başlayan organizasyonumuz beceri oyunları ile devam etti. Öğleden sonraki kısımda öğrencilerimiz takımlara bölünerek paintball turnuvası başladı. Heyecanlı geçen turnuvada öğrencilerimiz heyecanlı anlar yaşadılar.
Karaoke Yarışması: 40 Öğrencimizin katıldığı Karaoke Yarışması Finali Haber Medya Grubu’ndan jüri üyelerimiz Cumhur Kocaoğlu ve İlknur Tekbaş’ın katılımıyla yapıldı. Finalde yarışan yedi öğrencimizden Sarp Özcan 1., Mert Molder 2., Melike Sude İpekçi 3. Olmuşlardır. Finalde 1. Olan Sarp Özcan öğrencimiz Çeyrek Altınla, Mert Molder öğrencimiz Gram Altınla, Melike Sude İpekçi öğrencimiz Yarım Gram Altın ile ödüllendirilmiştir. Yarışmaya katılan misafirlerimize, jüri üyelerimize, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
BİLGİ YARIŞMASI: Her yıl geleneksel olarak sınıflar arası genel kültür bilgi yarışması düzenliyoruz. Yarışmada amacımız öğrencilerimizle genel kültür bilgilerimiz yarıştırmak ve bütün öğrencilerimizle bilgilerimizi paylaşmaktır. Okulumuzda ilk defa düzenlediğimiz yarışmaya öğrencilerimiz kurdukları toplam sekiz takımla katıldılar.
İki ön elemeli yarışma sonucunda Aygen Do This, Biraz Hırs, Thomas Ayhan ve Feriha grupları finale kaldılar. Final etabı çekişmeli geçen yarışmada Aygen Do This 1. Olmuştur. Tebrik ederiz.

Related Posts

NARSİST BİREY

Zaman hızla akıp giden bir kavramdır. Bu zaman içerisinde amacımız, içinde yaşadığımız toplumun bir parçası…Devamı

KENDİNİ TANI

Uzun bir süreç olan YKS(Yükseköğretim kurumları sınavı) maratonundan sonra öğrencilerimiz, kritik bir dönemece; tercih dönemine…Devamı

FİZİK ÖTESİ

F= M.A Günlük hayatımızda dış görünümü tarif eden Fizik kelimesinin etimolojisine baktığımızda, doğa bilimlerinin genel…Devamı

TARİHİ DERS

Öğrencilerimizden İlginç Cevaplar: Sınav bir çok öğrencinin korkulu rüyası olabiliyor. Ancak sınav günü gelip çattığında…Devamı
×