Genç Adım Uygulama

Genç Adım Uygulama

Uygulamamız, Genç Adım Eğitim Kurumları tarafından öğrencilerimizin başarılarını ölçmek, eksiklerini görüp tamamlamak amacıyla hazırlatmış olduğumuz yapay zeka programıdır.

1- Uygulamamızı Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Gençadım Uygulaması İndirme

2- Kullanıcı Adı: T.C. Kimlik Numarası – Şifre: 123456

Kullanıcı Adı Şifre Girişi

3- Öğrencilerimizin girdiği tüm sınavların sonuç karnelerine ulaşabilirsiniz.

Öğrenci Sınav Karneleri

4- Girdiği sınavların son 5 veya 10 sınavı kapsayan karnelerine ulaşabilirsiniz.

Öğrenci 5-10’lu karne

5- Öğrencilerimizin girdiği tüm sınavların analizlerini yapıp, çalışacağı eksik konuları belirleyebilir.

Öğrenci Konu Analizi

6- Sınıf geneli deneme istatistiği değerlendirilerek konu eksikleri belirlenir, telafi dersleri yapılır.

Sınıf Analizi

7- Öğrencilerimizin girdiği tüm sınavların analizlerini yapıp, kendine özel kitap oluşturulur.

Öğrenciye Özel Kitap

Gençadım Uygulaması

Samsun’da çoklu sınav analizi uygulamasını yapay zeka destekli bir şekilde hayata geçiren Gençadım Eğitim Kurumları teknolojiyi her alanda olduğu gibi sınav analizi konusunda da eğitim sisteminin temeline oturtmaktadır. Gençadım öğrencilerinin ve Gençadım Sınav kulübü öğrencilerinin ücretsiz bir şekilde kullanmakta olduğu Gençadım uygulaması eğitim sisteminde yeni bir çağ açmaktadır. Öğrencilerimiz ve sınav kulübü üyelerimiz bu uygulama sayesinde girdikleri son 10 sınava göre sınavlarda en çok soru çıkan, kat sayısı en yüksek olan ve kendilerinin en yapamadıkları konuları ayrıntılı ve yüzde oranlı bir şekilde görebilmektedir. Gençadım uygulaması bu konuları öğrencilerin öncelikli çalışması gereken konular olarak sıralayarak ödevlendirme yapmakta her çalıştığı konu sonrasında ulaşabileceği puan ve sıralamasını öğrenciye göstermektedir. Öğrencilerimiz bu sayede hızlı puan artışı için gerekli çalışma programlarına kolaylıkla ulaşabilmekte ve gelişimlerini izleyebilmektedir. Eksik konu analizi ile verimli ve faydalı çalışma konusunda devrim niteliğinde olan Gençadım uygulaması sayesinde rehberlik servisimizde öğrencilerimiz tekli, 5’li ve 10’lu sınav analizine göre değerlendirebilmekte ve takip edebilmektedir. Gençadım uygulamasında öğrenci analizleri, rehberlik servisimiz, okul yönetimi, sınıf öğretmeni, öğrencinin kendisi, öğrenci anne ve babası olmak üzere farklı şifreler ile görüntülenebilmektedir.

Uygulamamız, Genç Adım Eğitim Kurumları tarafından öğrencilerimizin başarılarını ölçmek, eksiklerini görüp tamamlamak amacıyla hazırlatmış olduğumuz yapay zeka programıdır. Samsun’da çoklu sınav analizi uygulamasını ilk olarak kullanmaya başlayan ve bu sistemi her geçen gün daha fazla geliştiren Gençadım eğitim Kurumları yapay zeka destekli eğitim anlayışı ile fark yaratmaktadır. Ayrıca yapay zeka uygulamamız öğrencilerin kendi eksiklerinden oluşan kişiye özel soru bankası özelliği ile de öğrencilerimize çok önemli bir avantaj sağlamaktadır. Gençadım uygulaması ve sınav kulübümüz hakkında bilgi almak için iletişim butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. https://gencadim.com.tr/iletisim/

Samsun’da çoklu sınav analizi Gençadım Uygulaması Nasıl kullanılır?

Uygulamamızı Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/games?hl=tr&gl=US&pli=1

Kullanıcı Adı: T.C. Kimlik Numarası – Şifre: 123456
Öğrencilerimizin girdiği tüm sınavların sonuç karnelerine ulaşabilirsiniz.

Girdiği sınavların son 5 veya 10 sınavı kapsayan karnelerine ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimizin girdiği tüm sınavların analizlerini yapıp, çalışacağı eksik konuları belirleyebilir.

Sınıf geneli deneme istatistiği değerlendirilerek konu eksikleri belirlenir, telafi dersleri yapılır.
Öğrencilerimizin girdiği tüm sınavların analizlerini yapıp, kendine özel kitap oluşturulur.

 

 

 

×