Tam Öğrenme Modeli

Tam Öğrenme Modeli

TEST KULÜBÜ ÇALIŞMALARI: Hafta içi ders bitiminden sonra işlenen konular yaprak testler çözülerek pekiştirilir. Öğrencilerimiz her bir konu bitiminde öğrenim düzeylerini görürler. Eksiklerini tespit eden öğretmen ve öğrencilerimiz gerekli tekrarları yaparlar.
EĞİTİM KOÇU ÇALIŞMALARI: Her bir öğrencimize eğitim koçu belirlenir. Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin tüm derslerini öğrencimiz ile beraber takip eder. Öğrencilerimiz eksiklerini gidermesi konusunda yönlendirilir.
RANDEVULU BİREBİR DERSLER: Öğrencilerimiz derste anlayamadığı, unuttuğu veya devamsızlık kaynaklı konu bütünlüğünü kaybettiği durumlarda, çözemediği sorularla ilgili, haftanın belirli gün ve saatlerinde branş öğretmenlerimizden eğitim randevusu alarak eksikleri tamamlama hizmetidir.
VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ: Öğrencilerimizin ders, etüt, ek ders, birebir katılımlarını sağlamak amaçlı kurum yetkilileri tarafından günlük telefon araması ile velilerimize bilgi aktarımı sağlanır. Günlük, haftalık ve aylık programlarda, velimize sms ile bilgi aktarımı sağlanır. Güncel internet sayfamızdan tüm çalışmalar takip edilebilir. Yazılı, test, tarama ve deneme sınav sonuçları sms ile velilere bildirilir.
DENEME SINAVLARI: 11. ve 12. sınıflarımız haftalık TYT ve AYT denemesine alınırlar. 9. ve 10. Sınıflarımız ise aylık genel deneme sınavına katılırlar. Deneme sınavları en kısa sürede değerlendirilip mesajla velilerimizle paylaşılır. Aylık bütün deneme sonuçları karne hazırlanarak velilerimize iletilir.
CHECK-UP PROGRAMLARI: Her konu bitiminde branş öğretmenleri tarafından öğrencilerimize Check-Up sınavları yapılarak anlama düzeyleri kontrol edilir. Eksikleri tespit edilen öğrencilerimiz birebir derslerle çalışmalarına devam ederler.
KAFES SİSTEMİ: Öğrencilerimize özel, nisan – mayıs aylarında branş öğretmenlerinin gözetiminde saat 19.00 ile 22.00 saatleri arasında yoğunlaştırılmış çalışma kampıdır. Öğrenciler sınav öncesinde bütün konularını tekrar edip eksiklerini tespit etmeleri amaçlanmaktadır.
DÖNEM FİNALLERİ: Dönemde her branştan aylık periyotlarla konu tekrarı amaçlı final sınavları yapılır. Final sınavları değerlendirilip velilerimizle karne hazırlanarak ve mesaj atılarak paylaşılır.

Related Posts

NARSİST BİREY

Zaman hızla akıp giden bir kavramdır. Bu zaman içerisinde amacımız, içinde yaşadığımız toplumun bir parçası…Devamı

KENDİNİ TANI

Uzun bir süreç olan YKS(Yükseköğretim kurumları sınavı) maratonundan sonra öğrencilerimiz, kritik bir dönemece; tercih dönemine…Devamı

FİZİK ÖTESİ

F= M.A Günlük hayatımızda dış görünümü tarif eden Fizik kelimesinin etimolojisine baktığımızda, doğa bilimlerinin genel…Devamı

TARİHİ DERS

Öğrencilerimizden İlginç Cevaplar: Sınav bir çok öğrencinin korkulu rüyası olabiliyor. Ancak sınav günü gelip çattığında…Devamı
×