Spor Kulüpleri

Spor Kulüpleri

VOLEYBOL; Okulumuz kızlar ve erkeklerden oluşan 2 adet takımımız sporcu yetiştirmek ve ilgili öğrencilerin branşı tanıması ve sosyalleşmesi amacıyla yıl boyunca haftada en az bir gün çalışmaktadır.
FUTBOL; Okulumuz futsal takımlarına oyuncu yetiştirmek ve ilgili öğrencileri bu branş ile tanıştırmak ve sosyalleşmelerini sağlama amaçlı yıl boyunca haftada en az bir gün yapılan çalışmalarımızdır.
DART VE OKÇULUK; Bu sporların temel seviyelerde öğrenilmesi amacıyla kurduğumuz ve hafta en az bir gün eğitim verdiğimiz kulübümüzdür.
BASKETBOL; Okulumuzun erkek basketbol takımına sporcu yetiştirmek ve ilgili öğrencilerin branşı tanımasını sağlamak amacıyla kurduğumuz kulübümüzdür.
SAVUNMA SANATI; Gönüllülük esası olan bu kulübümüzde çocuklarımızın sosyal hayatta başlarına gelebilecek saldırılara karşı kendilerini nasıl savunacaklarını öğrettiğimiz spor kulübümüzdür.
MASA TENİSİ; Okulumuz mevcut bulunan takımlarımıza sporcu yetiştirmek, ilgili öğrencileri branşa dâhil etmek ve sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla faaliyetlerimiz gerçekleştirdiğimiz kulübümüzdür.

Related Posts

NARSİST BİREY

Zaman hızla akıp giden bir kavramdır. Bu zaman içerisinde amacımız, içinde yaşadığımız toplumun bir parçası…Devamı

KENDİNİ TANI

Uzun bir süreç olan YKS(Yükseköğretim kurumları sınavı) maratonundan sonra öğrencilerimiz, kritik bir dönemece; tercih dönemine…Devamı

FİZİK ÖTESİ

F= M.A Günlük hayatımızda dış görünümü tarif eden Fizik kelimesinin etimolojisine baktığımızda, doğa bilimlerinin genel…Devamı

TARİHİ DERS

Öğrencilerimizden İlginç Cevaplar: Sınav bir çok öğrencinin korkulu rüyası olabiliyor. Ancak sınav günü gelip çattığında…Devamı
×