KURULUŞUNUN 10.YILINI KUTLUYORUZ

KURULUŞUNUN 10.YILINI KUTLUYORUZ

2010 yılında Samsun 56’larda dershane sektörü ile eğitim-öğretim sürecine başlayan Genç Adım Eğitim Kurumları” dershanelerin özel okula dönüşümü” sürecine dâhil olarak 2015 yılında Genç Adım Temel Lisesini, 2016 ve 2017 yıllarında Atakent ve Duruşehir Özel Öğretim Kurslarını, 2018 yılında ise öğrencilerimizden, velilerimizden ve başarılarımızdan alınan güç ile Samsun’un en büyük Fen Lisesi olan Özel Genç Adım Fen ve Anadolu Lisesi ile eğitim-öğretim sürecine devam etmekteyiz.
10 yıllık geçmişine birçok başarı ve derece sığdıran Genç Adım Eğitim Kurumları olarak haklı gururumuzu ve 10.yıl kutlamalarımızı coşkulu bir şekilde yaşıyoruz ve kutlamalarımıza öğrenci, veli ve öğretmenlerimizle beraber devam edeceğiz.
Genç Adım Koleji 10. Kuruluş yıldönümünü “Teneffüs Party”de ünlüler geçidiyle kutladı.
Haklı gururumuzu bizimle paylaşan tüm öğrenci, veli ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Samsun’da eğitim kalitesine katkı sağlamak, ulusal bir marka olmak için eğitim yatırımlarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz.
Teneffüs Party;
10. Kuruluş Yıl Dönümümüzü “Teneffüs Party’de” ünlüler geçidiyle kutladık. Öğretmen ve öğrencilerimizle beraber müzik camiasında adını sıklıkla duyuran, şarkılarına eşlik edilen Hande ÜNSAL, Çılgın Dershane filminden tanınan Dada VELET öğrenciler eşliğinde şarkılar seslendirdi.
Kutlamalar esnasında Hande ÜNSAL şarkılarını seslendirerek öğrencileri coşturdu. Tüm öğrencilerimiz coşkulu bir şekilde eğlendi. Program içinde 10. yıl pastamızı kestik. Program içinde geceye sponsor olan kuruluşlar plaketle ödüllendirildi.

Related Posts

NARSİST BİREY

Zaman hızla akıp giden bir kavramdır. Bu zaman içerisinde amacımız, içinde yaşadığımız toplumun bir parçası…Devamı

KENDİNİ TANI

Uzun bir süreç olan YKS(Yükseköğretim kurumları sınavı) maratonundan sonra öğrencilerimiz, kritik bir dönemece; tercih dönemine…Devamı

FİZİK ÖTESİ

F= M.A Günlük hayatımızda dış görünümü tarif eden Fizik kelimesinin etimolojisine baktığımızda, doğa bilimlerinin genel…Devamı

TARİHİ DERS

Öğrencilerimizden İlginç Cevaplar: Sınav bir çok öğrencinin korkulu rüyası olabiliyor. Ancak sınav günü gelip çattığında…Devamı
×